Klientom naszej firmy zapewniamy terminową i solidną dostawę towarów na terenie całego kraju oraz Unii Europejskiej.

Do Państwa dyspozycji przedstawiamy różne opcje odbioru towarów zamówionych w naszym sklepie.

- Odbiór osobisty

Wybierając tę opcję należy skontaktować się z naszym konsultantem i poinformować o swoim wyborze. Istnieje możliwość odbioru osobistego z naszego magazynu lub (w przypadku towarów pod zamówienie) magazynu producenta. Jest tez opcja pobrania towaru przez wskazaną osobę lub przez zleconego przez państwa przewoźnika.

- Przesyłka kurierska

Towar jest dostarczany przez profesjonalną firmę kurierską. Koszty transportu pokrywa kupujący, a jego wartość wyceniona jest przy składaniu zamówienia lub indywidualnie z konsultantem. 

- Przesyłka kurierska pobraniowa

Towar dostarczany jest przez wyspecjalizowane firmy spedycyjne. Koszty transportu pokrywa kupujący, a ich wartość wyceniona jest przy składaniu zamówienia lub indywidualnie z konsultantem. Wartość zamówienia przekazana zostaje kurierowi w momencie dostarczenia przesyłki.

- Paczkomaty

Towar jest dostarczany do wskazanego paczkomatu. Koszty transportu określone są podczas składania zamówienia.

- Transport własny

Dostawa może być realizowana przez środki transportowe firmy PSB PROBUD. Posiadamy własne zaplecze transportowe. W tej opcji koszt transportu wyceniany jest indywidualnie. Mogą Państwo zasugerować wycenę transportu HDS rozładunkiem, samochodem osobowym, bądź dostawczym. Po złożeniu zamówienia informujemy o kosztach dostawy (mailowo bądź telefonicznie). Opcja dostępna dla odbiorców na terenie województwa podlaskiego, bądź dostaw pełnosamochodowych.

 - Transport indywidualny

Po dokonaniu zakupu nasz konsultant skontaktuje się z Państwem w celu kalkulacji kosztów transportu. Ten rodzaj spedycji zalecany jest przy transportach pełnosamochodowych. Zamówienie zostaje przekazane do realizacji wyłącznie wtedy, gdy kupujący zaakceptuje koszty przewozu.

*Zamówienie zostaje przekazane do realizacji wyłącznie po zaakceptowaniu kosztów transportu.

**Towar zostaje przekazany do wysyłki do 24h od czasu zaksięgowania wpłaty na naszym koncie, chyba, że ustalenia stanowią inaczej. Nie dotyczy towarów na zamówienie, których czas oczekiwania może się wydłużyć

Towar dostarczamy za pomocą wyspecjalizowanych firm kurierskich

Transport własny

Paczkomaty InPost